Skip to content
Verlanglijstje

Polo Ralph Lauren

Roze Polo Ralph Lauren polo Custom Slim Fit effen katoen normale fit

€ 145,00 € 116,00
Selecteer uw maat
  • 30 dagen recht op retour
  • Binnen 1-3 werkdagen in huis
  • Gratis verzending en retour
Beschikbaar in nog 7 andere kleuren
  • Polo Ralph Lauren polo blauw custom slim fit korte mouw blauw
  • roze Polo Ralph Lauren custom slim fit polo roze
  • Polo Ralph Lauren polo roze katoen roze
  • Polo lichtblauw gemeleerd Polo ralph lauren normale fit lichtblauw
  • Polo bruin gemeleerd custom slim fit polo ralph lauren bruin
  • Poloshirt Polo ralph lauren groen normale fit groen
  • Polo beige 3 knoops custom slim fit polo ralph lauren beige
Over dit product

Dit traditionele poloshirt met een effen ontwerp in de kleur roze heeft een normale fit pasvorm. Deze polo heeft en het kledingstuk is gemaakt van katoen.

POLO Ralph Lauren polo's behoren tot de meest iconische kledingstukken in de modewereld. Een unieke mix tussen tijdloze designs en actuele pasvormen maken de polo's van dit Amerikaans modebedrijf uiterst populair. De meesterlijk ontworpen mesh- en interlock-polo's zijn in vele kleurschakeringen en uitvoeringen verkrijgbaar.

Alle kenmerken
Artikelnr.
00132862
Naam
Roze Polo Ralph Lauren polo Custom Slim Fit effen katoen normale fit
Lijn
Polo Ralph Lauren Custom Slim Fit
Materiaal
100% katoen
Pasvorm
normale fit
Kleur
roze
Mouwlengte
korte mouw
Leveranciers nr.
710704319-011
Design
effen
Sluiting
3 knoops
Eigenschappen
jersey